Audyt Instalacji

Audyt instalacji

Monitorowanie instalacji sprężonego powietrza pod względem wycieków. W przypadku dużych wycieków, straty sprężonego powietrza są tak duże, że musi na ich pokrycie pracować jedna lub więcej sprężarek. (w związku z tym tak sprężarka nie jest już produktywna, pokrywa tylko straty).

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz do nas. Udzielimy wszystkich potrzebnych informacji. Zapraszamy! 

Jak przebiega proces?

Nasza firma przeprowadza audyty/kontrole instalacji sprężonego powietrza pod względem wycieków. Jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie określić lokalizacje wycieku. Klient dostaje szczegółowy raport ze zdjęciami i dokładnym opisem, gdzie znajdują się wycieki jakiej wielkości są straty. Wykorzystywany przez nas najnowocześniejszy sprzęt, umożliwia lokalizację wycieków w trakcie normalnej pracy zakładów. To znaczy, że zakład pracuje normalnie, nie musza być spełnione żadne warunki, żeby taki audyt przeprowadzić.

Audyt instalacji

Jakie są korzyści?

Klient dostaje raport, na podstawie którego może dokonać naprawy (uszczelnienia) instalacji sprężonego powietrza co przenosi się bezpośrednia na mniejsze zapotrzebowanie na pracę sprężarek Są to oszczędności:

Mniejsze koszty związane z C02

Mniejsze zużycie prądu

Rzadziej wykonywane przeglądy sprężarek (mniej pracują więc nie trzeba ich serwisować tak często)

Mniejsze zapotrzebowanie na sprężone powietrze i możliwość wykorzystanie sprężarki do innych celów produkcyjnych np. rozwoju nowej linii produkcyjnej

Chcesz wykonać audyt instalacji w swojej firmie?

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Uzupełnij podstawowe dane i opisz czego potrzebujesz. Na Twoją wiadomość odpowiemy najszybciej jak to możliwe.