Sprzedaż sprężarek śrubowych

Sprzedaż sprężarek śrubowych

Sprężone powietrze wykorzystywane jest obecnie w większości procesów produkcyjnych i technologicznych. Odpowiednie sprężone powietrze pozwala na wydajne malowanie natryskowe, kompresory wykorzystywane są do pompowania kół, do napędu maszyn i narzędzi bez kompresorów nie działałoby poprawnie wiele ciągów technologicznych w każdej gałęzi przemysłu. 

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz do nas. Udzielimy wszystkich potrzebnych informacji. Zapraszamy! 

Czym są sprężarki / kompresory śrubowe?

Kompresor śrubowy to proste w swoich założeniach urządzenie. Taki kompresor powietrza działa dzięki dwóm rotorom w kształcie śrub o odpowiednio ułożonych rowkach (gwintach). Rotory w trakcie obracania się zmniejszają przestrzeń z zamkniętym wewnątrz powietrzem dzięki czemu ciśnienie na wyjściu ze sprężarki jest wyższe niż na wejściu.

Sprężarki śrubowe mogą być smarowane olejem albo bezolejowe – te ostatnie wykorzystuje się tam, gdzie najważniejsza jest czystość powietrza na wyjściu. Trzeba w ich przypadku zastosować jednak skomplikowany system chłodzenia inny niż w olejowych, w których to olej odbiera ciepło powstające w czasie pracy.

Sprężarki śrubowe w naszej ofercie

Staramy się, aby w naszej ofercie znalazły się produkty najlepszych producentów, takie, które zapewniają najwyższą jakość oraz niski pobór energii przy wysokiej wydajności. Dobierzemy dla Ciebie sprężarkę o odpowiednim ciśnieniu pracy, dobierzemy moc silnika, będziemy kierować się wydajnością i przydatności w konkretnym przemyśle.

Sprężarki śrubowe w naszej ofercie

Oferta sprzedaży

Aktualne oferty sprzedaży sprężarek śrubowych.

Sprzedaż sprężarek śrubowych nowych i używanych

Sprężarka śrubowa ASD37T

  • Model:ASD37T
  • Rok produkcji:2005
  • Parametry:22kW 11bar 3100 litrów/min

Zastosowania sprężarek śrubowych

Lista zastosowań sprężarek jest bardzo długa. Korzysta z nich wiele firm w różnych branżach możliwości pracy ze sprężonym powietrzem są niemal nieograniczone:

  • napęd urządzeń produkcyjnych, obrabiarek, narzędzi, pojazdów;
  • zasilanie procesów fizykochemicznych i biologicznych;
  • malowanie, nanoszenie warstw ochronnych;
  • rozpylanie substancji, napylanie;
  • chłodzenie;
  • transport technologiczny i pneumatyczny.
Zastosowanie sprężarek śrubowych

Dlaczego warto kupić u nas sprężarki śrubowe?

Mamy duże doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni produkt dla każdego odbiorcy.

W naszej ofercie znajdują się najpopularniejsze sprężarki śrubowe olejowe, dzięki czemu możemy bardzo precyzyjnie dopasować urządzenie do konkretnych warunków.

Rozumiemy, jak ważna jest wydajność i efektywność kosztowa – tworzymy rozwiązania opłacalne i skuteczne.

Zapewniamy także usługę serwisu, dzięki czemu nie tylko w okresie gwarancyjnym, ale także po nim obsłużymy każdy sprzedany przez nas kompresor.

Czym kierować się w wyborze sprężarki śrubowej?

Kluczowe parametry to ciśnienie maksymalne, ciśnienie robocze, wydajność, klasa czystości sprężonego powietrza, moc silnika, ale istotne są także trwałość czy pojemność zbiornika na sprężone powietrze. W naszej firmie, kiedy doradzamy w sprawie doboru odpowiedniej sprężarki, zawsze zaczynamy od zrozumienia konkretnego zastosowania. Czasem priorytetem będzie oszczędność energii, czasem niezawodność, a czasem czy sprężarka ma być nowa czy używana.

Choć lista kryteriów pozwalających na ocenę sprężarki jest skończona, to trzeba umieć odpowiednio zinterpretować poszczególne wartości i odnieść je do konkretnych potrzeb. Wybierając kompresory śrubowe, należy zwrócić uwagę na ergonomię i łatwość obsługi, bezpieczeństwo, niezawodność i żywotność. Ponieważ tych parametrów często nie da się, nawet mając spore doświadczenie, ocenić na oko, koniecznością jest wybór przede wszystkim sprawdzonej marki producenta.

Poza tym należy wziąć pod uwagę również fakt, że sprężarka powietrza rzadko jest zupełnie samodzielną maszyną – stanowi element ciągu technologicznego i dopasowanie do pozostałych jego elementów ma kluczowe znaczenie. Przy wyborze sprężarki nie można też pominąć kwestii związanych z przeglądami okresowymi, ceną przeglądów oraz możliwością ich przeprowadzania.

Sprzedaż części i komponentów

Oferujemy również sprzedaż materiałów eksploatacyjnych, w sprzedaży produkty dobrej jakości od sprawdzonych dostawców.

Sprzedaż sprężarek śrubowych nowych i używanych.

Sprężarki śrubowe pozwalają na odpowiednie zaprojektowanie procesów, dlatego dziś wybór coraz częściej pada na wydajne i niezawodne kompresory śrubowe.